Plany na Pszyszłość

Jesteśmy ambitną firmą i ciągle się rozwijamy. Dokładamy wszelkich starań aby dawać wam produkty najwyższej jakości, w najlepszych cenach, staramy się odpowiadać na wasze potrzeby i dawać wam więcej niż mogliście się spodziewać.

dlatego znaczną większość naszych dochodów przeznaczamy na rozwój i stałe podnoszenie standardów. Każdy element, każdy produkt, to wiele godzin naszej pracy i poszukiwań. Zawsze sprawdzamy wiele opcji by wybrać tą która będzie dla was najbardziej satysfakcjonująca. dziękujemy wszystkim Wam którzy postanowiliście nam zaufać, to dzięki Wam i dla Was się rozwijamy.

Obecnie pracujemy nad drukowanymi oraz termo-transferowanymi koszulkami. Takimi które świecą i takimi które nie świecą ;) te prace są już na ukończeniu i niedługo  będziecie mogli się już nimi cieszyć. Dalej będziemy rozwijać technologie fluorescencyjnego druku wielkoformatowego na tkaninach, co, mamy nadzieję niebawem, zaskutkuje fluorescencyjnymi drukowanymi obrazami, kołdrami, poduchami, pufami. odległym planem, do którego nieustannie dążymy jest własna produkcja różnorodnej odzieży, od takiej wzorowanej na tradycyjnych indyjskich, polskich folkowych, czy plemiennych motywach, po totalnie kosmiczne i futurystyczne wizje.

Równolegle trwają prace nad kolekcją fluorescencyjnych obrazów malowanych farbą na płótnie z totalnie niepowtażalnymi, własnymi autorskimi motywami, łapaczy snów, stringartów. niedawno pojawiła się też kolekcja tribalowej biżuterii.
zaprzyjaźniony wytwórca doskonałych instrumentów etniczych, Owczar, wykonuje właśnie (tradycyjnymi metodami) kolekcję Didgeridoo, które również można będzie przez nas nabyć.

Chcielibyśmy zapewnić wam najtańsze źródła światła UV, zwłaszcza takie które moglibyście używać we własnym domu. Ta inwestycja jest właśnie w realizacji i już całkiem niedługo będziecie mogli się cieszyć z wysokojakościowych lamp UV w doskonałej cenie! bardzo cieszymy się z zainteresowania które okazaliście w temacie lamp UV.

W przyszłości będziemy pracować nad sposobem produkcji tanich, dobrych jakościowo i ciekawych wizualnie backdropów czyli wielkoformatowych płacht z fluorescencyjnym obrazem, na które będzie stać każdego by mógł powiesić je sobie w domku i zrobić sobie swoje własne małe psytransy ;) 
Chcielibyśmy także przygotować w przyszłości paczki zawierające zestawy minitransowe ;) czyli światło uv, świecące płachty, stringarty, fluorescencyjne markery, kadzidła i kilka gadżecików, które po wypakowaniu pozwolą przekształcić twoją przestrzeń w takie MiniPsyTrance. :)