Jak pomóc

jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą działającą w bardzo niszowym sektorze. większość naszych dochodów przeznaczamy na rozwój i podatki.
dlatego jest nam dość ciężko dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. na kosztowne akcje reklamowe zwyczajnie nas nie stać. dlatego jeżeli chcesz pomóc nam rozwijać projekt, przyjmiemy twoją pomoc z wielką wdzięcznością.

Jak możesz pomóc?

Jest kilka sposobów w jaki możesz nam pomóc, nie wymagają one z resztą wielkich nakładów pracy, czasu czy pieniędzy ;)

Jeżeli posiadasz swojego bloga, stronę, udzielasz się na jakimś forum, umieść tam linka do naszej strony! przyniesie to naprawdę wspaniałe dwojakie korzyści - po pierwsze dzięki temu pozwoli to ludziom znaleźć naszą stronę, niczym swoisty teleport :D po drugie pomoże nam się wypozycjonować (każdy link znaleziony przez wyszukiwarkę podnosi nas w wynikach wyszukiwania i ludziom łatwiej znaleźć u nas to czego szukają).

Podziel się informacją z przyjaciółmi i znajomymi! pokaż im nas, może oni coś u nas kupią, albo będą chcieli coś przez nas sprzedać, albo pokażą nas swoim znajomym.

Jeżeli tworzysz coś, jesteś artystą, albo piszesz artykuły o zbliżonej tematyce, które chciałbyś opublikować u nas, z chęcią to zrobimy,

jeżeli masz jakiś pomysł na coś co mogłoby znaleść się w naszym sklepie, chciałbyś coś znaleść, a tego nie ma, powiedz nam o tym, postaramy się by znalazło się to w naszej ofercie. Jeżeli masz wiedzę jak coś co robimy, robić lepiej, powiedz nam o tym, postaramy się to ulepszyć. jeśli chcesz nam o czymś powiedzieć, śmiało, skontaktuj się z nami! chcemy znać wasze zdanie, chcemy odpowiadać na wasze potrzeby, chcemy mieć z wami kontakt!

Głęboko wierzę w to, że gdy czynię dobro, wnoszę je do świata, to świat staje się pełniejszy dobra i z czasem ono wraca do mnie jak echo. świat jest wibracją więc staram się ją czynić bardziej ciepłą i pozytywną. jeżeli uważasz że warto, wesprzyj projekt psyart.